Günümüzde kullanımı milyarları bulan mobil uygulamalar ile artık cebimizde taşıdığımız telefonlarımızdan dahi tüm işlemlerimizi halledebilmekteyiz. Akıllı cihazların nerdeyse bilgisayarlar kadar güçlü bir donanımda olması, 3G ve Wi-Fi kullanımındaki artışı ile… Daha Fazla…

Mobil Uygulama

Günümüzde kullanımı milyarları bulan mobil uygulamalar ile artık cebimizde taşıdığımız telefonlarımızdan dahi tüm işlemlerimizi halledebilmekteyiz. Akıllı cihazların nerdeyse bilgisayarlar kadar güçlü bir donanımda olması, 3G ve Wi-Fi kullanımındaki artışı ile ortaya yeni bir ihtiyaç çıktı: Mobil Uygulamalar. En güncel teknoloji ile geliştirilip hizmetinize sunulan yazılımlarımız sadece web siteniz için değil ayrıca markanıza özel geliştirmek istediğiniz oyunlar ya da şirket içi uygulamalar için de uygun çözümler sunmaktadır. İnsanların bilgiye artık daha hızlı, pratik ve her an ulaşabilmeyi talep etmeleri ile mobil uygulamalar artık bir çok marka için olmazsa olmaz konumunda.

Herhangi bir sektör farkı gözetmeksizin geliştirilen mobil uygulamanızın projelendirme, analiz sürecinden uygulama mağazasında yayınlandığı tarihe kadar tüm süreçlerinizde uzman ekibimizle yanınızdayız. Profesyonel mobil uygulama ekibimiz ile geliştirilen mobil uygulama çözümleri ile web sitenizi artık akıllı telefon ve tabletlerden de kullanabilir kılıyoruz.

Genellikle Nasıl Uygulamalar Yapıyoruz ?

Bazı müşterilerimiz web sitesinin mobil tasarım şeklindeki uygulamasının yapılmasını talep ederken bazı müşterilerimiz ise profesyonel uygulamalara yönelmektedir. Öncelikle işinizi tam anlamıyla potansiyel müşterilerinize ulaştırmanız için gerekli aşamaları planlıyor daha sonrasında sizlerin talepleri üzerine düzenlemeler yaparak en uygun hale getiriyoruz.

Var olan mobil uygulamalarımızı güncelleme ve geliştirme süreçlerinde uzman uygulama ekibimizden destek alabilirsiniz. Uygulamalarınız tasarım ve performans olarak gelişir ve ihtiyaçlarınıza en hızlı şekilde cevap verir.

Hizmet Detayları

  • Site Design
  • HTML / CSS
  • WordPress Integration
  • SEO
  • Project Deployment
Projeler

Popüler Hizmetler