SEO kelimesinin açılımı ( Search Engine Optimization ) yani Arama Motoru Optimizasyonu’dur. Ünlü arama motoru Google’a yönelik yaptığımız çalışmalarda esas amaç hem bölgesel hemde büyük çaplarda birçok müşteriye ulaşıp hizmetlerinizi… Daha Fazla…

SEO : Arama Motoru Optimizasyonu

SEO kelimesinin açılımı ( Search Engine Optimization ) yani Arama Motoru Optimizasyonu’dur. Ünlü arama motoru Google’a yönelik yaptığımız çalışmalarda esas amaç hem bölgesel hemde büyük çaplarda birçok müşteriye ulaşıp hizmetlerinizi aktarabilmenizdir. SEO hizmetinin detaylarına inmek gerekirse ;

Google botları sitemizi belirli aralıklar ile ziyaret ederek sitemizin güncelliği ve içeriklerinin özgünlüğü ile websitesini anahtar kelimelerinde belirli bir sıralamaya koymaktadır. Örnek vermek gerekirse Tekirdağ Web Tasarım anahtar kelimesinde bir websiteniz olsun. Google siteyi gezerek içeriklerinin kalitesine, referans olan sitelere, backlink verilen sitelere, içeriklerinin özgünlüğüne, güncelliğine ve kod düzenine oldukça önem vermektedir. Siteniz oldukça temiz ve özgün ise sıralamanız bir o kadar yüksek olacaktır. Fakat belli belirsiz kötü sitelerden tanıtım yapılmış içerikleri kopya olan site ise arama sonuçlarında 5 – 10 belkide 100 + sayfalarda çıkacaktır. Oysa düzgün dizayn edilen ve içerik girilen site ise ilk 3 ‘te yer alacaktır.

Bilmeniz gereken önemli bir diğer husus ise sizlerde bunu deneyebilirsiniz. Herhangi bir kelimede arama yapın genellikle 1. Sırada çıkan sitede müşterilerin %50 si aradığı bilgiye ulaşabilmektedir. Çok az kişi 2 ve 3. Sıradaki sitelere girip bakmaktadır. Fakat 2 ve 3. Sayfalardaki sonuçlara oldukça az bakılmaktadır. Muhim olan ilk 3 te yer alabilmek ve düzgün bir hizmet alarak sektörünüzün lideri olacak konuma yani 1. Sıraya yükselmenizdir.

SEO ( Arama Motoru Optimizasyonu ) Nedir ?

Websitenizin amaçlarına yönelik araştırma ve raporlama yapılarak rakipleriniz büyük bir titizlikle incelenerek çıkardığımız raporlar sonucunda sitenizin eksikleri tamamlanarak kaliteli ve özgün içerikler hazırlanarak müşterilerinize ulaştırmaya çalışmaktayız. Belirli alanlarda Reklam ve Tanıtım dediğimiz kampanyaları yaparak. Web sitenize giriş yapan kişileri arttırarak Google’ın ilgisini çekerek bu hizmete başlıyoruz.

SEO : kısaca arama motoru sonuçlarında yükselmek demektir.Öncelikle websitenizin eksiklerini giderdikten sonra profesyonel ekibimiz ile sıralamalarınızı yükseltmeye yönelik çalışmalara başlıyoruz. Bu çalışmalar sonuçlarını hemen vermemekte olup sabırsızlık yapılarak başlanacak bir iş değildir. Oldukça detaylı bir çalışma olup belirli zamanlara bölmek en etkili sonucu verecektir.

Arama Motoru Optimizasyonu Neden Tercih Edilmelidir ?

Arama motoru optimizasyonu yani seo daha fazla müşteriye, okura, hizmete yönelik yapılmaktadır. Google’da 6. Sayfada çıkan websiteniz hiçbir işe yaramaz. Önceliğimiz web site optimizasyonunuzu tamamlayıp sitenizi google’da güçlü bir site haline getirip çalışmalarımızı tamamlayıp ve raporlayıp en etkili sonuçlara yönelik plan hazırlamaktayız. Birçok sektör tarafından SEO hizmeti oldukça tercih edilmektedir. Bizimde önceliğimiz müşterilerinize ve verdiğiniz hizmete yönelik anahtar kelimelerde bulunulabilirliğinizi arttırmaktır. Bu hizmet e-ticaret ile uğraşıyorsanız kazançlarınızı %100 oranında arttırmakta olup Blog,Haber,Film,Dizi siteleri gibi sektörler ile meşgulseniz sitenize gelen ziyaretçi sayısını %900+ kadar arttırabilmektedir.

SEO çalışmaları ile google aramalarında üst sıralarda çıkmak için belirlediğiniz kelimeler ile özel çalışma yapılır. Bu kelimeler seo ile web sitesinde belirli bir hiyerarşı içerisinde yerleştirlir. Ayrıca seo işlemleri esnasında kodlamada da özel optimizasyonlar yapılır. Yapılan bu SEO çalışmaları sonrasında arama motorları web sitesini taradığında yerleştirilen özel kelimeler ile web sitenin üst sıralarda çıkması sağlanır. Böylede web sitesinin ziyaretçi sayısında artış olur.

Seo Hizmeti Gerçekten Etkili Midir ?

SEO hizmeti oldukça etkilidir. SEO yapılmayan ve yapılan siteler arasındaki farklar incelendiğinde bu sonuçlar gözle görülebilmektedir. SEO hizmeti alıp sizlerde sektörünüzün öncü lideri halini alabilir ve hizmetinizi tüm türkiye’de duyurabilirsiniz.

SEO, arama motorlarında üst sıralarda çıkmak için yapılan iyileştirme ve optimizasyon çalışmalarıdır. SEO çalışmalarınıda kendi içinde site içi SEO ve site dışı SEO olarak ayırmak mümkündür. Site dışı yapılan seo çalışmalarında web sitenize backlink alma, sosyal medyayı kullanma, değişik haber portallarından link alma v.b. çalışmaları kapsar.

Hizmet Detayları

  • Site Design
  • HTML / CSS
  • WordPress Integration
  • SEO
  • Project Deployment
Projeler

Popüler Hizmetler