Sektörünüze dair kurumsal bir web sitesi yaptırmayı planlıyor ve uzun süredir araştırma yapıyor olup şirketinize uygun bir web tasarımı bulamamış olabilirsiniz. Bu durumda profesyonel kadromuz ile devreye giriyor şirketinize en… Daha Fazla…

Web Tasarımı

Sektörünüze dair kurumsal bir web sitesi yaptırmayı planlıyor ve uzun süredir araştırma yapıyor olup şirketinize uygun bir web tasarımı bulamamış olabilirsiniz. Bu durumda profesyonel kadromuz ile devreye giriyor şirketinize en uygun web site tasarımını gerçekleştiriyoruz. Kurumsal ve mobil uyumlu web sitesi hizmetimiz 2019 yılına özel kampanyalar ile devam etmektedir.

Önceliğimiz ; Biz müşterilerimizle güvene dayalı, uzun vadeli ilişkiler kurmayı hedefliyoruz. Kendinizi internet ortamında en iyi şekilde ifade etmeniz için yardıma hazırız.


Web Tasarım Nedir ?

Web tasarımı birçok kişinin oldukça basite aldığı “ ne olacak bunu bende yaparım “ diye nitelendirdiği oldukça kolay bir şekilde büyük kitlelere ulaşabileceğini düşündüğü bir iştir. Fakat işin perde arkasını incelediğimizde inci gibi dizilen kodları ve müşteri odaklı yapılan çalışmaları ele aldığımızda bu işi profesyonel bir şekilde meslek olarak yapan firma ve kişilere büyük saygısızlık yapmış oluruz. Öncelikle profesyonel ekip ve müşterinin talepleri doğrultusunda bir iş çıkaran şirketimiz mükemmel bir web sitesi olarak değerlendirebileceğiniz titizlikte hizmet vermektedir.

Web tasarım firması olarak müthiş görseller ile göze hitap etmekle kalmayıp kullanım kolaylığı ve mobil uyumlu olmasıda oldukça önemlidir. SEO açısından da düzgün ve temiz bir kod yapısı kullanılmaktadır. Website ziyaretçilerinin siteye giriş yaptığında hem gözünü alması hemde aradığı bilgiye kolayca ulaşabilmesi ilk önceliğimizdir. Web tasarımı ücretlerimiz hakkında daha detaylı bilgi edinmek istediğiniz her an yetkililerimiz ile gerek yüz yüze gerekse telefonda iletişim sağlayabilirsiniz. Yüz yüze görüşmelerinizde tasarımcılarımızın tecrübelerine daha yakından şahit olma imkânı bulacağınızdan dolayı firmamızı yakından tanımak için sizleri de firmamıza beklemekteyiz.Web Tasarım hizmeti almak isteyen müşterilerimiz için öncelikle sektörlerinin detaylı araştırması ve raporlanması yapılmaktadır. Müşteriye en uygun seçeneği sunmamız için rakiplerin araştırılması ve ona uygun bir hizmet planı çıkartılması önemli bir husustur.  Firmamız sizin tüm taleplerinizi dinleyerek sizlere en uygun ve en verimli şekilde çalışmayı esas kılmıştır. Sizler de büyük ve geniş kitlelere hitap etmek ve hayallerinizdeki web sitesine sahip olmak istiyorsanız atacağınız en büyük adım firmamız ile tanışmak olacaktır.

Hizmet Detayları

  • Site Tasarımı
  • HTML / CSS
  • WordPress
  • SEO
  • Proje Yönetimi
Projeler

Popüler Hizmetler